Koleksiyon Teknik Bilgiler

VALEN KOLEKSİYONU

İç mekanlar cesur renklere, katmanlı desenlere ve doğal dokulara bürünerek zenginleşirken sakinliği ve sadeliği elden

bırakmayan gösterişli tasarımlar Valen Koleksiyonunda buluştu.

PARİS KOLEKSİYONU

Modern renkleri ve rahat dokusu ile sizin için tasarlanan Paris Koleksiyonu evinize farklı bir görünüm getirecek

BAMBU KOLEKSİYONU

Yıkanmış ve parlaklığı arttırılmış Bambu Koleksiyonu yumuşak hissi ve klasik arası özel tasarımlarıyla, farklı zevklere ve

evin her köşesine hitap ediyor.Dokuma sonrası yıkama ve kurutma işleminden geçirilmiştir.

DIAMOND

Klasik çizgileri tercih edenler için benzersiz bir seçenek olan Diamond Koleksiyonu bugünün tasarımıyla geleneksel şıklığı yeniden yorumluyor.

TAÇ KOLEKSİYONU

Kendine has desenleriyle yumuşak tuşesiyle hayatınıza ışıltı katacak Taç Koleksiyonu evinizin her köşesinde gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz için tasarlandı.

ELİT KOLEKSİYONU

Desenlerinin hatlarını yumuşak geçişleriyle tamamlayan Elit Koleksiyonu; huzuru ve konforu buluşturup sizlere kusursuz bir yaşam alanı yaratıyor.

7/25 KOLEKSİYONU

Modern görünümüyle evinde renkleri tercih edenler için tasarlanan 7/25 koleksiyonu evinize güzellik katmak için tasarlandı.

SOFT KOLEKSİYONU

Tasarımındaki klasik formları yalın bir dokunuşla birleştiren Soft Koleksiyonu, göz alıcı bir duruş sergileyerek tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

GALATA KOLEKSİYONU

Hayallerin ötesinde bir estetik anlayışı, yenilikçi detaylar ve özgün tasarım…Galata koleksiyonu şıklık ve konfor tanımına başka bir boyut kazandırıyor, mükemmelliği evinize seriyor.

MİLANO KOLEKSİYONU

Modern tasarım anlayışına dinamik bir etki kazandıran Milano Koleksiyonu evinizde kullanım kolaylığı sağlıyor.

ZARAFET KOLEKSİYONU

Mutlu yaşam alanları için tasarlanan Zarafet koleksiyonu modern çizgileriyle kaliteden ödün vermeyenleri seçkin bir yolculuğa davet ediyor.

FANTASİA KOLEKSİYONU

Eşsiz tasarımı ve çizgileriyle Fantasia Koleksiyonu, kendi modasını yaratıyor ve yeniliği çağrıştıran bir modayı evinize seriyor.

MİLAS KOLEKSİYONU

Doğadaki renklerin buluşmasıyla hayat bulan Milas Koleksiyonu desenlerin hatları ve sadeliğiyle evinize sofistike bir bakış açısı katıyor.

PETRA KOLEKSİYONU

Renklerin baskın enerjilerini gösterişli kontrastlarla buluşturan Petra Koleksiyonu iddialı tasarımlar arasına imzasını atıyor.

Dinamik renk geçişleri, çok katmanlı tasarım zenginliği ile yaşam alanlarını etkisi altına alıyor.

CONFORIUM KOLEKSİYONU

Yalın şıklığıyla dikkatleri üzerine çeken Conforium Koleksiyonu, ekstra rahatlık sağlamak için mükemmel bir seçenek.

EFSANE KOLEKSİYONU

Uyumlu renkleri ve özel tasarımıyla Efsane Koleksiyonu evinizde rahat bir ortam yaratmak için eşsiz bir seçenek.

VİZON KOLEKSİYONU

Evinizde yeni bir canlılık, yeni bir tazelik…

Vizon Koleksiyonunun farklı ve yumuşak renk tonlarıyla eviniz rengarenk, hayatınız neşe dolu olacak.

İNCİ KOLEKSİYONU

Çekici görünümü ve şık desenleriyle hayranlık uyandıran İnci Koleksiyonu, ilham verici yaşam alanlarına davetiye çıkarıyor.

PIRLANTA KOLEKSİYONU

Çekici görünümü ve şık desenleriyle hayranlık uyandıran Pırlanta Koleksiyonu, ilham verici yaşam alanlarına davetiye çıkarıyor

SEDEF KOLEKSİYONU

Sadelik hiç bu kadar çekici olmamıştı…

Tasarımını sadelikten, şıklığını ise yumuşak geçişlerinden alan Sedef Koleksiyonu, içinden çıkmak istemeyeceğiniz sımsıcak bir yaşam alanı vadediyor.

EPHESUS KOLEKSİYONU

Kalite ve estetiği buluşturan eşsiz bir tasarım anlayışının her detayında kendini gösterdiği Ephesus Koleksiyonu, geçmişin güçlü stil kodlarını öncü dekorasyon trendlerinin izinde evlerinize taşıyor.

ALASKA KİLİM

Doğal bir rahatlığı barındıran, dokulu tasarımlar ile kurgulanan Alaska Koleksiyonu monotonlaşmış bir dekorasyon anlayışının yerini alıyor.

PERLA KİLİM

Cesur renkler, sıra dışı bir tasarım anlayışıyla buluşuyor.Perla kilim koleksiyonu renkleriyle cezbederken tasarımın özgünlüğü ile mutluluğu bir üst seviyeye çıkarıyor.

NAKKAŞ KİLİM

Yıkanabilir ve kaymaz taban özelliğiyle kolay kullanımlı, insan sağlığına duyarlı, pamuk ve polyester ipliklerden, yarı el yarı makine dokuma tezgahlarda üretilen Nakkaş Koleksiyonunda; özel tafting sistemiyle yapılan işlemle desen verilmiştir.

RUSTİK KİLİM

Yıkanabilir ve kaymaz taban özelliğiyle kolay kullanımlı, insan sağlığına duyarlı, pamuk ve polyester ipliklerden, yarı el yarı makine dokuma tezgahlarda üretilen Rustik Kilimler evinize çok yakışacak.

MİRA KİLİM

Yıkanabilir ve kaymaz taban özelliğiyle kolay kullanımlı, insan sağlığına duyarlı, pamuk ve polyester ipliklerden, yarı el yarı makine dokuma tezgahlarda üretilen Mira Kilimler evinize çok yakışacak.

SİDAS KİLİM

Cesur renkler, sıra dışı bir tasarım anlayışıyla buluşuyor. Çift taraflı Sidas Kilim koleksiyonu renkleriyle cezbederken tasarımın özgünlüğü ile mutluluğu bir üst seviyeye çıkarıyor.

COTTON KİLİM

Yıkanabilir özelliği ile kolay kullanımlı, insan sağlığına duyarlı, pamuk ve polyester ipliklerden, yarı el yarı makine dokuma tezgahlarda üretilen çift taraflı Cotton Kilimler evinize çok yakışacak.

BAMBOS KOLEKSİYONU

%100 Bambu iplikleri ile özel tezgahlarda dokunan, dokuma sonrası el halısı işlemlerinden geçirilen yoğun el emeğine sahip halı.

AMBER KOLEKSİYONU

% 100 Doğal yün, bambu ve viskon iplikler ile özel tezgahlarda dokunan, dokuma sonrası el halısı işlemlerinden geçirilen, yoğun el emeğine sahip halı.

OĞUZ KOLEKSİYONU

% 100 Doğal yün ve bambu iplikler ile özel tezgahlarda dokunan, dokuma sonrası el halısı işlemlerinden geçirilen, yoğun el emeğine sahip halı.

DEMİRCİ YÜN KOLEKSİYONU

%100 Doğal yünden el halısı ipi ile dokunan, dokuma sonrası el halısı işlemlerinden geçirilen yoğun el emeğine sahip halı.

 

 

 

 

Bayi Girişi